Deset dní, den první

19. července 2012 v 19:05 | Ivy |  Výzvy
Začínám tímhle 'řetězáčkem', protože mě prostě zaujal :).

Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.

1. Štve mě jak jsme se odcizily, ty víš jaká jsem a tak jsi mohla tušit, že tě prostě podržím, ale že mě na emotivní scénky moc neužije a proto mě překvapilo jak jsi vzala to, že jsem na tvém odjezdu do nemocnice měla minimální účast. Taky jak bych se tě mohla zeptat na něco nebo tě podpořit, když jsi nechodila do školy a když už jsi tam byla tak jsi se bavila jenom s těma tvýma novýma kámoškama. Ale to už je za náma. Teď když už nevzpomínám staré křivdy a všechno je relativně zapomenuto. Tak si mi stěžuj, že ti nepopřál k svátku ani k naozeninám, že jsi od něj čekala víc. A co já, kurva? Taky jsem měla svátek, taky narozeniny a ano, opravdu jsem čekala aspoň blbej vzkaz na zdi na facebooku. Jo když jsem já ti mohla napsat o půlnoci tak proč ty jsi nemohla napsat aspoň během dne? Pak se div...
2. Ty kdybys ke mě hned v prváku přišel a řekl něco strašně duchaplnýho a upřímnýho tak ti padnu k nohám, teď už na tebe seru!
3. Známe se většinu mého dospívání, které je už zřejmě u konce tak proč mi ty jako dospělák připadáš víc v pubertě než já před sedmi lety? Viděl jsi mě v hodně situacích, kdysi jsme společně trávily téměř všechny víkendy, pár týdnů o prázdninách tak proč teď najednou je všechno horší i když už jsme všechny z týmu z krizového věku pryč? Štvě mě jak nám tvrdíš, že musíme být týmový a odejít až nakonci sezóny tak proč jsi s náma chtěl skončit už v půlce sezóny. To všechny kecy, sliby a poučky o tom jaký máme být vzaly za své. To ti nikdy nezapomenu.
4. Víš nikdy moc neumím projevovat ty kladný city na správném místě. Chci ti jen říct, že si tě neuvěřitelně vážím. Takovou jakou jsi prosím zůstaň. Protože nikdo z mých blízkých mě nedokáže tak vyslechnout, být mi oporou, poradit a to se s tebou vídám jen sporadicky, protože ty vždycky přijdeš a zeptáš se jak mi je a to už málokdo dělá.
5. Pak se div, že ti nevěřím ani pozdrav. Když řekneš dobrý den musím se ujistit a koknout z okna jestli náhodou není noc a ty s tím nesouhlasíš. Jeden den se na mě rozkřičíš, co si to dovoluju. A hned stejným dechem všechno to, co o jsem ti vytkla potvrdíš svými činy. Jsi neuvěřitelnje pokrytec a je smůla, že ještě nemám možnost se sama o sebe postarat a zajistit si vlasní zázemí, protože vedle tebe nechci strávit ani minutku navíc.
6. Mám tě ráda a někdy mě neuvěřitelně sereš. To jak vždycky přijdeš jestli můžeš na pc, co si mylsíš že ti odpovím? Jasně že tě tam vždycky pustím, tak kurva když řekneš že za chviličku mě už pustíš tak to aspoň upřesni, protože já kvůli tomu pak jenom vyšiluju protože podle tebe chvilička znamená různou dobu - hodinu, dvě i tři. Vadí mi jak se na nás přiživuješ, neplatíš tu vlastně nic a tváříš se jako by ti to tu patřilo. Trochu pokory ne? Zato jsi mi báječně nahradila jí, tu s kterou se nebavím už roky. S tebou to jde. A to je ta rozpolcenost ve mě. Miluji i nenávidím.
7. Chtěla bych v tobě najít opravud dobrou kamarádku, tak mě prosím nesklam, já se taky budu snažit, opravdu, nebudu na tobě hledat každou chybičku, budu se snažit být milejší, ale nic není nekonečný stejně tak moje trpělivost tak prosím svůj temperament aspoň přede mnou drž na uzdě.
8. Ahoj. Vím, že se neznáme, ale už tě chci oslovit dlouho.
9. Jsem ráda, že jsi mi po té hádce napsala jako první, možná za to může moje paličatost, možná to bylo proto, že jsem asi vážně měla pravdu, ale já bych rozhodně nenapsala. Víš, že už to nikdy nebude jako předtím, ale jsem ráda, že mám aspoň to, co teď.
10. Kdyby jsi kdysi našel odvahu říct mi to sám aneposílat za sebe svoje pochybný kamarádíčky tak by jsme dneska byly určitě jinde než-li jsme.
 


Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 19. července 2012 v 19:57 | Reagovat

Ta šestka, první věta.
A děkuju, že jsem v oblíbených stránkách. :)

2 Corey Blue Corey Blue | Web | 20. července 2012 v 10:57 | Reagovat

Ten první bod, to je úplně přesný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama